Misyonumuz

Çinicilik nedir? “Pişmiş topraktan duvar süslenmesi yer kaplaması, kap, kaçak vb. Sanat değeri olan eşyalardır bizim sektörümüz ise sadece duvar ve taban karolarıdır pişmiş toprak karoların üzerine Çini boyalarıyla ayet ve desenler çizilerek üzerine sırça (cam) dökülerek yüksek ısıda fırınlanır.                    

Bizi sektörde farklı kılan yapacağımız işin projesini tasarımını ustalığını ve malzemesini bizzat kendi kontrolümüzde kendimizin yapmamızdır bizler bu mesleğe gönül vermiş ustalarız öncelikle camilerde ticaretten önce mesleğimizi Nasıl daha iyi daha sağlam yapabiliriz ve bizden sonraki gelecek olan nesillere kalıcı bir eser bırakırız amacındayız.                      

Sektörde yaptığımız işleri alışılmışın dışında daha iyi daha sağlam kaliteli estetik bir şekilde mesleğimizi bir adım daha öteye taşımak isteriz.

Çinicilik sanatını daha farklı yeni model ve tasarımlarla daha iyi yerlere taşımak isteriz.

Vizyonumuz

Kütahya sanat Çini kurumsal olarak yeni görünse de 20 yılın üzerinde yaklaşık 500 ü aşan referansıyla Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde çok farklı ve güzel projelere imza atmıştır bizler çırak usta ilişkisiyle sabırla azimle usanmadan Büyük bir heyecanla mesleğimizi en iyi şekilde en sağlam kaliteli Nasıl yapılabileceğini araştırarak tecrübeli ustalarımızla birlikte sanatımızı zirveye taşımaya gayret ediyoruz camilerde alışılmış sıradan projeler yerine daha farklı daha estetik daha kaliteli işler yapmaya çalışıyoruz.


Dumlupınar Mah. Aksaray Sok. Florya Sitesi No: 24/4 - Merkez / Kütahya